MTHS Giriş

MTHS Giriş | MTHS Hizmeti Girişi

 

MTHS Giriş,( MTHS Hizmeti Giriş ekranı )

MTHS Girişi Yapın


MTHS Hizmetine giriş ancak şirket yetkilisinin e-imza'sı ile mümkün olmaktadır. MTHS Hizmeti sadece şirketin kanuni temsilcileri yada resmi olarak yetkilendirilmiş kişiler tarafından giriş yapılarak kullanılabilmektedir.


MTHS Giriş yaptıktan sonra yüklenecek belge türüne göre sizi yönlendirmekte ve seçeceğiniz belgenin kolayca göz at / yükle seçeneği ile MTHS sistemine yüklenmesi sağlanmaktadır.

MTHS sistemini bir başkasının kullanımı için şirket yetkilisinin e-imzası kullanımı sonrasındaki tüm hukuki sorumluluk e-imzası kullanılan şirket yetkilisinin olmaktadır. Bu nedenle MTHS hizmetine giriş ve sonrasındaki tüm işlemler sırasında kurallara uymaya azami dikkat edilmesi gerekmektedir.


MTHS Hizmeti üzerine girişi yapılan bilgi ve belgeler şirket web sitesi üzerinde bulunan " Bilgi Toplumu Hizmetleri " başlığı altından online görüntülenecektir.Bu bölümden E-imza ile yüklenen bilgi ve belgelerin doğrulaması ve görüntülenmesini MTHS Yazılımı yapmaktadır.

MTHS hizmetine giriş, ve / veya MTHS Hizmeti kullanımına ilişkin tüm sorularınız için bize 216 355 75 37 nolu MTHS Hattımızdan ulaşabilirsiniz.

.