MTHS | MTHS Hizmeti | Bilgi Toplumu Hizmetleri

MTHS | MTHS Hizmeti | Bilgi Toplumu Hizmetleri

 

MTHS Sağlayıcı,( Merkezi Veri Tabanı Hizmet Saglayıcı )

MTHS Hizmeti denetime tabi sermaye şirketlerinin kullanımı için oluşturulmuş bir yazılımdır.

MTHS Hizmeti veren firmalardan alınmalıdır. Ancak MTHS Hizmeti veren firmalardan hangisi tercih edilmelidir. Bu konuda her hizmet alımındaki kurallar geçerlidir. Genellikle satınalma aşamasında dikkat edilen ilk unsur MTHS Fiyatıdır. Ancak sadece MTHS Fiyatına bakarak MTHS Hizmeti almak ileride telafisi mümkün olmayan cezai yaptırımlara maruz kalınmasına yol açabilir. MTHS Hizmeti kullanımın sadece MTHS satın almak olmadığı net anlaşılmalıdır.

MTHS sürekli kullanılması gereken ihtiyaç anında desteğe ulaşılması gereken bir yazılımdır. Sürekli MTHS sistemini kullanan personel değişikliği olması durumunda MTHS Hizmetini kullanacak yeni kişinin de sistemi zamanında ve gerektiği gibi kullanabilmesi ciddi bir destek ihtiyacı oluşturmaktadır. Bu ve benzer nedenlerle TTR MTHS Hizmeti olarak, MTHS Hizmeti verirken en büyük önceliğimiz yeteri kadar personel istihdam ederek, gerek MTHS kullanımı sırasında, gerekse yazılım geliştirme aşamalarında müşterilerimizin MTHS Hizmetini yönetmeliklere uyumlu olarak kullanımlarını sağlamaktır.

MTHS Hizmetini satabilmek için uygun fiyata sahip olmak, işin kalitesinide etkileyecek, yetersiz kaynak sebebiyle işin sürekliliği sekteye uğrayabilecektir. Bu nedenle Müşterilerimze en kalitesi MTHS Hizmetini sunmak, daha fazla müşteriye MTHS Hizmeti satmaktan önemlidir felsesi ile MTHS Hizmeti vermekteyiz.

MTHS - MTHS Hİzmeti

MTHS Hizmeti Fiyatlarımız ise 1 yıllık MTHS Hizmet bedeli için 1000 TL + KDV dir. MTHS Fiyatımız tüm müşterilerimiz için aynıdır. MTHS Hİzmeti konusunda TTR MTHS Hizmetini seçen kuruluşlar bu bedelin dışında hiçbir ek bedel ödemezler. Süpriz ek zorunlu bir faturayla karşılaşmazlar. MTHS Hizmeti kapsamında sunduğumuz zaman damgası, Hosting alanı, kullanıcı sayısı sınırsızdır.

Özellikle MTHS Hizmeti kullanımı sırasında web sitesinde ana sayfada " Bilgi Toplumu Hizmetleri " Başlığı altında link oluşturulması yönetmelikler kapsamında zorunludur. Bunun dışında MTHS Hizmeri veren kuruluşların bir başka sorumluluğu da belirli zamanlarda bakanlığa raporların sunulmasıdır. Bu aşamada bakanlığa sunulacakkapsamlı MTHS raporu öncesi kullnımda eksikliği olan firmalara telefonla ulaşıp, mutlaka eksikliklerin giderilmesi konusunda bilgilendirme yapmaktayız. MTHS Hizmetinin eksik kullanılıyor olmasıda cezai yaptırımı getirecektir.

MTHS Hizmeti, uzun süreli kullanım gerektiren, e-arşivleme ile tüm dataların saklandığı bir sistemdir. Geriye yönelikte çok rahatlıkla kullanım eksikliklerinin sorgulanıp tesbit edilebildiği bir yazılımdır. Bu nedenle MTHS Hizmeti alırken satış kaygısı ile bıktıran, yada tek kriterin MTHS Fiyatı olduğu bir firmadan MTHS Hizmeti almak yerine yönetmeliklere tam uyumlu, ihtiyaç anında gerçek destek sunabilecek bir firmadan MTHS Hizmeti almak doğru olacaktır..